» News


SilentiumPC Fortis 3 Malik Customs Edition czyli ekskluzywny Fortis 3 do personalizacji


Alternative Text

> Chłodzenie powietrzem - dodał
Styczeń 19, 2016 - 10:30 UTC
Skomentuj pierwszy!


W ofercie rodzimej marki – SilentiumPC – pojawiła się specjalna edycja coolera CPU Fortis 3 Malik Customs Edition. Ze względu na co najmniej trzy aspekty jest to wręcz ekskluzywna wersja względem do tej pory dostępnego modelu. Po pierwsze SilentiumPC Fortis 3 Malik Customs Edition posiada niklowany cały radiator (wraz z podstawą i heat-pipe’ami). Drugi aspekt dotyczy możliwości wymiany klasycznie czarnego topu na top w innym kolorze (biały, niebieski lub czerwony). Trzeci warty uwagi aspekt jest taki, że ta specjalna wersja coolera CPU posiada czarne czapki na wszystkich końcówkach heat-pipe’ów przez co całość prezentuje się stricte jak high-endowa propozycja dla najbardziej wymagających estetów.

Wymiana topu Fortis 3 Malik Customs Edition jest tutaj możliwa dzięki demontowalnemu najwyższemu finowi. Do zabiegu tego potrzebny jest dedykowany klucz, który to oczywiście dołączany będzie do akcesoriów montażowych. Nie da się zatem ukryć, że dzięki opcji zmiany koloru topu można owy cooler CPU po prostu indywidualnie dopasować do kolorystyki posiadanej obudowy, płyty głównej czy też nawet karty graficznej.

Naturalnie z racji wspomnianych możliwości personalizacji SilentiumPC Fortis 3 Malik Customs Edition będzie droższą opcją aniżeli tzw. standardowy Fortis 3. Cooler ten kosztować ma bowiem 209 zł (sugerowana cena detaliczna) zaś na półki sklepowe powinien on zawitać teoretycznie jeszcze w tym tygodniu.

Źródło: SilentiumPC

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (3 votes cast)
SilentiumPC Fortis 3 Malik Customs Edition czyli ekskluzywny Fortis 3 do personalizacji, 10.0 out of 10 based on 3 ratings