» News


Fractal Design Define Nano S – nano wariant ciszy


Alternative Text

> Obudowy - dodał
Styczeń 18, 2016 - 21:02 UTC
8 komentarzy


Pamiętacie może obudowę Define Mini od Fractal Design? Okazuje się, że szwedzka firma postanowiła po kilku latach przerwy wrócić do tego typu koncepcji a najświeższym dowodem na to jest nowa obudowa określona jako Define Nano S. W przeciwieństwie jednak do Define Mini model Define Nano S to po pierwsze mniejsza alternatywa modelu obudowy w postaci Define S. Drugą istotna różnicą jest fakt, że obudowa Fractal Design Define Nano S mimo dość zauważalnych gabarytów (330 x 203 x 400 mm – odpowiednio wysokość x szerokość x długość) kompatybilna jest z płytami głównymi jedynie formatu mini-ITX.

Co bardziej wprawny obserwator zauważy zapewne również, że zmieścimy tutaj całkiem długą kartę graficzną (ponoć do 315 mm długości). W zestawie wraz z obudową będzie również pakiet filtrów przeciwkurzowych (front i spód) oraz dwa pre-instalowane wentylatory (1x Dynamic GP14 z przodu oraz 1x Dynamic GP12 z tyłu).

Co ciekawe obudowa Fractal Design Define Nano S mimo wyraźnie mniejszych gabarytów i możliwości została dość wysoko wyceniona. Jej sugerowana cena to ponoć ok. 70 euro (będzie również wersja z oknem a kosztować ma ona ok. 75 euro)

Źródło: Fractal Design

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.8/10 (4 votes cast)
Fractal Design Define Nano S - nano wariant ciszy, 9.8 out of 10 based on 4 ratings