» News


SilentiumPC Gladius M45W Pure Black – przyjemne midi z oknem


Alternative Text

> Obudowy - dodał
Wrzesień 29, 2015 - 14:46 UTC
Skomentuj pierwszy!


Wydaje się, że rodzima marka – SilentiumPC – we wrześniu bieżącego roku prowadzi prawdziwą ofensywę na rynku obudów komputerowych. Po Gladius M35 Pure Black, Aquarius M60W Pure BlackAquarius X95W Pure Black i Gladius S10 Pure Black teraz flota obudów z „S” na froncie poszerzyła się o kolejnego midi-towera a mianowicie o Gladius M45W Pure Black. Jest to propozycja dla osób poszukujących obudowy o dość obłych kształtach i umiarkowanych wymiarach (515 x 200 x 473 mm – odpowiednio wysokość x szerokość x długość) a jednocześnie oferującej bogatą funkcjonalność (vide chociażby regulatory wentylatorówczytnik kart czy też demontowalny front i top).

Warto też nadmienić, że w standardzie mamy tutaj również takie elementy jak filtry przeciwkurzowe czy też maskownica zasilacza a ponadto obudowa ta spodobać się może zwolennikom chłodzenia wodnego (patrz dostępne materiały foto i video). Mało tego litera „W” w nazwie tego modelu obudowy oznacza nic innego jak Window czyli mamy tutaj również w standardzie okno na panelu bocznym. Nie da się zatem ukryć, że obudowa ta skierowana jest dla wszystkich użytkowników, którzy lubią podziwiać wnętrze złożonego komputera (lub też lubią pochwalić się komuś swoim komputerem).

 

Obudowa SilentiumPC Gladius M45W Pure Black właśnie trafiła na rodzimy rynek a jej sugerowana cena detaliczna to ok. 260 zł.

Źródło: SilentiumPC

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.8/10 (4 votes cast)
SilentiumPC Gladius M45W Pure Black - przyjemne midi z oknem, 8.8 out of 10 based on 4 ratings