» News


SilentiumPC Regnum RG1W Pure Black – alternatywa z oknem


Alternative Text

> Obudowy - dodał
Maj 17, 2016 - 09:34 UTC
Skomentuj pierwszy!


Wydaje się, że duża popularność obudowy SilentiumPC Regnum RG1 Pure Black nakłoniła rodzimą markę do poszerzenia oferty o model tej obudowy z oknem z plexi. Oto bowiem flota obudów SilentiumPC powiększyła się właśnie o Regnum RG1W Pure Black. Jest to swoista wariacja wspomnianego modelu midi-tower. W związku z zastosowaniem plexi na panelu bocznym obudowa Regnum RG1W Pure Black jest wprawdzie minimalnie węższa (447 x 198 x 430 mm – odpowiednio wysokość x szerokość x długość), jednak i tak zamontujemy w niej chłodzenie klasy chociażby Fortis 3 (patrz dostępne zdjęcia i materiał video).

Warto też nadmienić, że w obudowie SilentiumPC Regnum RG1W Pure Black fabrycznie zainstalowane są dwa wentylatory typu 120 mm (jeden z tyłu i jeden z przodu) a jeden z nich ma białe podświetlenie (ten z tyłu). Naturalnie w razie potrzeby możemy tutaj zainstalować dodatkowe dwa wentylatory typu 120 mm na froncie obudowy oraz dwa takowe wentylatory na maskownicy zasilacza.

Sugerowana cena detaliczna obudowy SilentiumPC Regnum RG1 Pure Black to 155 zł. Trzeba zatem przyznać, że jest to jak najbardziej kolejna ciekawa propozycja obudowy z maskownicą zasilacza.

Źródło: SilentiumPC

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
SilentiumPC Regnum RG1W Pure Black - alternatywa z oknem, 10.0 out of 10 based on 2 ratings