» News


Aurora Lightning System RGB-302 czyli SilentiumPC oświetla PC


Alternative Text

> Peryferia - dodał
Maj 13, 2016 - 10:00 UTC
Skomentuj pierwszy!


W ofercie rodzimej marki – SilentiumPC – znalazł się ostatnio produkt przeznaczony dla osób, ceniących duże możliwości podświetlenia wnętrza komputera. Mowa tutaj dokładnie o Aurora Lightning System RGB-302. Jest to system oświetlenia oparty przede wszystkim o dwa paski LEDowe (każdy o długości 30 cm) oraz dedykowany kontroler (standardowo montowany na zasadzie karty rozszerzenia w komputerze klasy PC). Użytkownik ma tutaj do dyspozycji osiem kolorów podświetlenia (m.in. biały, czerwony, zielony i niebieski) a same paski LEDowe przymocować można w obrębie praktycznie dowolnego miejsca obudowy. Wszystko to dzięki zastosowaniu w nich magnesów oraz dołączanej do akcesoriów dedykowanej taśmy dwustronnie klejącej.

Co ciekawe sam kontroler również przymocować można w różnych miejscach obudowy. Osiągnięto to dzięki łatwemu demontażowi śledzia oraz możliwości przymocowania kontrolera przy pomocy obustronnie klejącej podkładki o grubości ok. 5 mm. Warto też nadmienić, że w systemie oświetlenia SilentiumPC Aurora Lightning System RGB-302 przewidziano kilka trybów świecenia:

  • oświetlenie przy 5V (mniejsza jasność)
  • oświetlenie przy 12V (pełna jasność)
  • pulsacja (przygaszanie podświetlenia a następnie jego wzmacnianie)

Sugerowana cena detaliczna zestawu oświetleniowego Aurora Lightning System RGB-302 to 69 zł i wydaje się, że jak na swój przedział cenowy oferuje naprawdę spore możliwości (patrz poniższy clip z prezentacją Aurora Lightning System RGB-302):

Źródło: SilentiumPC

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (3 votes cast)
Aurora Lightning System RGB-302 czyli SilentiumPC oświetla PC, 10.0 out of 10 based on 3 ratings